יועץ משכנתאות ברעננה

תוכן עניינים
יועץ משכנתאות ברעננה
יועץ משכנתאות ברעננה

אחד המקצועות שתפס תאוצה בעשור האחרון הינו יועץ המשכנתאות. מעין מקצוע שלחלקנו נשמע כמו תרמית שנועדה לגזול מאיתנו אלפי שקלים ולייקר את עלויות רכישת הדירה. אך הגישה השנייה אומרת שדווקא בחירה ביועץ משכנתאות טוב עשויה לחסוך עשרות ואף מאות אלפי שקלים בטווח הרחוק של הלוואת המשכנתא, אז מה נכון ויותר חשוב מכך, איך לבחור יועץ משכנתאות נכון?

 

יועץ משכנתאות ברעננה

כשבאים לקחת הלוואה גדולה ומשמעותית כמו המשכנתא, צריך לזכור שלבנק יש מטרה אחת, להרוויח וכמה שיותר. אף בנק לא יעניק משכנתא ללא ריביות, אך בהלוואת המשכנתא ישנם פרמטרים נוספים מלבד הריבית, למשל ההצמדה, אשר משפיעים ישירות על סכום ההחזר החודשי ועל סכום ההחזר הסופי.

אם כל הפסקה האחרונה נשמעה לכם קצת כמו יידיש, אז מומלץ מאוד שלכל הפחות תלכו לפגישת ייעוץ עם יועץ משכנתאות ברעננה.

 

רוצים לקבל משכנתא בתנאי אליפות?

חייגו עכשיו: 077-996-5636

 

הכירו את המומחה – תפקידו של יועץ המשכנתאות

יועץ המשכנתאות הינו מומחה בתחום המשכנתאות, הוא מכיר את כל המסלולים הקיימים, את מצב הריביות בשוק בתקופה הנוכחית ואת ההיסטוריה של הריביות. כמו כן, הוא מכיר סוגים שונים של לקוחות וכיצד להתאים להם את הלוואה בצורה הטובה ביותר והמתאימה ביותר.

ליועץ המשכנתאות ישנם תפקידים רבים וניתן לבחור במספר שירותים שיועץ המשכנתאות יוכל לתת לכם.

ראשית, יועץ המשכנתאות יעזור לכם להבין האם קניית הדירה שבחרתם היא ריאלית, אל מול ההון העצמי שקיים ברשותכם ואל מול ההכנסות שלכם. לאחר מכן, יועץ המשכנתאות ברעננה יבנה לכם תמהיל משכנתא.

תמהיל המשכנתא הינו השם המסובך לקובץ מסלולי ההלוואות שאותם תיקחו כחלק מההלוואה הגדולה הנקראת משכנתא. כיום ישנם עשרות רבות של מסלולים שונים, אשר התנאים בהם, הריביות וההצמדות משתנות ותלויות בגורמים שונים (התלויים בבנק, בכלכלה הישראלית וגם בכלכלה העולמית).

יועץ המשכנתאות ייצר בעבורכם את תמהיל משכנתא ברמת הסיכון שתתאים לכם, עם ההחזרים המותאמים ליכולות שלכם ועם חשיבה גם על נקודות יציאה עתידיות או על מסלולים המשתנים גם בעתיד.

בשלב השלישי והאחרון יועץ המשכנתאות ברעננה יבצע את כל הליך המיקוח מול הבנקים. בכך הוא ישיג לכם את התנאים הטובים ביותר הקיימים בשוק ובהתאם לצרכים ולנתונים הכלכליים והאישיים שלכם.

 

מיקוח מול הבנק – ליועץ משכנתאות ברעננה יש יותר כוח

כפי שאמרנו, השלב השלישי בתהליך לקיחת המשכנתא הינו תהליך המיקוח. קודם כל, גם אם לא תשתמשו בשירותיו של יועץ משכנתאות ברעננה, חשוב מאוד שתדעו שהכלי הטוב ביותר שיש לכם להורדת הריביות והוזלת המשכנתא הינה מיקוח וסקר שוק בין הבנקים השונים.

אך באותה נשימה חשוב לזכור, ליועצי משכנתאות בדרך כלל יש יותר כוח מול הבנקים. הסיבה לכך מגיעה משני כיוונים. הכיוון הראשון קשור בכמות הלקוחות, יועץ משכנתאות טוב יוכל לספק לבנק מאות לקוחות חדשים בשנה, כך שהבנק ירוויח פי כמה. הכיוון השני קשור בידע שיש ליועצי המשכנתאות. יועץ משכנתאות טוב מכיר את הבנקאים באופן אישי, הוא יודע מתי הם צפויים לקבל בונוסים ומתי הייתה להם תקופה פחות מוצלחת. בכך הוא יודע למי לפנות כדי לקבל את התנאים הטובים ביותר.

בנוסף לכך, חשוב לזכור שהמיקוח מול הבנקים לוקח זמן. כדי לקבל הצעות טובות באמת, יהיה עליכם לפנות ישירות לבנקים ולקיים עם כל בנק פגישה. יועץ משכנתאות יחסוך לכם גם הרבה מאוד זמן.

 

אל תתפתו לכל פרסומת שאתם רואים

בכל הנוגע ליועצי משכנתאות חשוב מאוד לזכור שכמו בכל תחום, גם כאן ישנם יועצי משכנתאות שהם מומחים, מקצועיים ובעלי עשרות שנים של ניסיון ומנגד קיימים אלו אשר רק רוצים להרוויח כסף קל. לכן, חשוב מאוד שלפני שאתם בוחרים יועץ משכנתאות ברעננה, תבחנו טוב, טוב את ההמלצות והתמחויות שיש לאותו יועץ.

יועץ לא מקצועי עשוי לא רק שלא לחסוך לכם כסף אלא גם ליצור נזק במקרה בו אתם מוגדרים כלקוח מסובך.

 

כמה זה עשוי לעלות לי?

שאלת העלות היא שאלה מורכבת. העלות של יועץ משכנתאות ברעננה נע בין 500 ל-20,000 שקלים. הסיבה לטווח הרחב קשורה גם בטווח הרחב של שירותים שניתן לקבל. ישנם אנשים אשר בוחרים רק בפגישת ייעוץ, ישנם אלו שיבחרו רק בבניית תמהיל ויש את אלו שייקחו חבילה מלאה בה יועץ המשכנתאות מבצע את כל ההליך יחד.

כמו כן, העלות משתנה לפי גובה המשכנתא ולפי המורכבות שבתיק. ככל שהתיק מורכב ומסובך יותר, כך העלות תהיה גבוהה יותר. אך, חשוב לזכור שברוב המקרים, מדובר בהשקעה חכמה, אשר עשויה להוזיל את עלות המשכנתא בעשרות אלפי שקלים.

יועץ המשכנתאות שלנו
משכנתא טיל - לוגו

מחפשים ייעוץ משכנתאות?
השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בטיל.

כתבות נוספות בנושא
יועץ משכנתאות באלעד

ייעוץ משכנתאות הוא אחד מהמקצועות החדשים אשר התפתח בעשורים האחרונים. המטרה של יועצי המשכנתאות היא לעזור ללקוחותיהם לקבל את הצעת

קרא עוד »
שתפו אותנו