אודות

ברוכים הבאים למשכנתא טיל

אצלנו תוכלו לקבל שירותי ייעוץ משכנתא כולל ליווי מלא עד לקבלת הכסף! ב"משכנתא טיל" תמצאו נבחרת יועצי משכנאות משובחת אשר נבחרו בקפידה ולפי קריטריונים וידע בתחום הפיננסי. אנו רואים חשיבות רבה בכך שהצוות שלנו הינו צוות מגוון אשר באמתחתו ידע נרחב בתחום הפיננסי, השקעות והביטוחים.  

למה דווקא "משכנתא טיל"?

משכנתא טיל נוסדה מתוך שאיפה לקדם ו"להטיס" את ענף המשכנתאות קדימה! אנו מודעים לכך שבכל הקשור למשכנתא יש לא מעט חששות עבור אנשים רבים ומכאן נוסד הרעיון שלנו… צברנו ידע רב בתחומים כגון: ביטוחי משכנתא, סוגי משכנתאות, מימון חוץ בנקאי, ידע בנדל"ן, שמאות והתנהלות פיננסית נכונה בעסק. ריכזנו את הידע של כל גורם מקצועי בתחומו הוא והחלטנו פה אחד: "נפעל ונעניק ערך בבחירה נכונה של משכנתא וביצירת הפתרונות הטובים ביותר עבורך". ואז החלטנו! "משכנתא בטיל" (צעק אחד המייסדים) וההסבר הוא פשוט: נסיר את הפאניקה והחששות לגבי משכנתא נדאג לתת תשובות מהידע המקצועי שלנו כך שנרגיש שהשליחות שלנו יוצאת לפועל בכל מפגש אפילו של חצי שעה בו זוג צעיר מבין מהן האפשרויות האמיתיות שעומדות בפניו והכי חשוב נתאים בעבור כל אחד ואחת את הפתרון המדויק!  

מתי משכנתא טיל נוסדה?

משכנתא טיל הוקמה לפני קצת פחות מעשור אך מולכם יש יועצים ואנשים מקצוע שעובדים יחד או לחוד לפחות 15 שנה. ולכן כשאתם בוחרים משכנתא טיל אתם למעשה בוחרים בניסיון, שירות ומקצועיות בלתי מתפשרת.  

התחייבות!

אנו מתחייבים לפעול למען המטרה שלשמה הוקמנו והיא לחשוב מהראש של כל אחד ואחת אשר מעוניין במשכנתא ולהפיג את כל הלחץ טרם לקיחת משכנתא. שלכם ובשבילכם, צוות "משכנתא טיל".